Lekcja biblioteczna

Świętując Tydzień Bibliotek najbardziej lubimy dzielić się tym, co kochamy, czyli naszą pracą biblioteczną, czytaniem książek i pokazywaniem ich magii najmłodszym Czytelnikom Miło nam było gościć klasę 0B ze Szkoły Podstawowej im. 100-lecia Ruchu Ludowego w Wierzchosławicach na lekcji bibliotecznej, której zwieńczeniem było samodzielne wykonanie zakładki do ulubionej książeczki Zapraszamy ponownie!

Grupa dzieci siedzi na podłodze w bibliotece. Słuchają czytanej przez bibliotekarkę bajki. Przy tablicy stoi dziewczynka, chłopiec i bibliotekarka. Dziewczyna przypina magnesem karteczkę na tablicy. Dwie dziewczynki siedzą na pufach. Oglądają książki.

Dziewczynka siedzi na pufie. Czyta książkę.  Dziewczynka ogląda jedną z książeczek leżących na stoliku. Dwie dziewczynki czytają książki. Pokazują sobie obrazki. Za nimi stoi chłopiec. Na podłodze siedzi dwóch chłopców, oglądają książki.  

Dzieci wykonują pracę plastyczną. Zakładkę do książek. Dzieci wykonują pracę plastyczną. Zakładkę do książek. Grupa dzieci stoi na schodkach w bibliotece. Prezentuje samodzielnie wykonane zakładki do książek.