Klub Robótek Ręcznych w Bibliotece!

Miłośniczki szydełkowania, robótek na drutach, haftowania i innych technik zapraszamy do Klubu Robótek Ręcznych w Gminnej Bibliotece Publicznej w Wierzchosławicach. Można pochwalić się własnoręcznie wykonanymi pracami, podzielić  się swoimi  umiejętnościami dotyczącymi robótek, sposobami  ich wykonania i wszystkimi ciekawostkami z tym związanymi.
Uważamy, że pomysł wart jest powtórzenia, utwierdziły nas w tym: ankieta przeprowadzona wśród czytelników oraz aniołki, które nam podarowała  i oczywiście  własnoręcznie wykonała  pani Aleksandra. Oto jeden z nich:
Na drugie spotkanie Klubu Robótek Ręcznych zapraszamy we wtorek 7 grudnia 2010 r. o godz. 1700 do Gminnej Biblioteki Publicznej w Wierzchosławicach!