Kluby zainteresowań działają i zapraszają!

Przypominamy, że kluby zainteresowań, które powstały w Gminnej Bibliotece Publicznej w Wierzchosławicach działają i planują kolejne spotkania. W związku z tym serdecznie zapraszamy do uczestnictwa! Przypominamy, że Klubowicze Dyskusyjnego Klubu Książki raz w miesiącu spotykają się w bibliotece, aby porozmawiać o przeczytanych pozycjach książkowych, natomiast Klub Robótek Ręcznych skupia zainteresowanych różnymi technikami plastycznymi – niezależnie od umiejętności. Sprawdź kolejne terminy spotkań!
W ramach Dyskusyjnego Klubu Książki w grudniu uczestnicy dyskutowali o książce „Gotland” Mariusza Szczygła, w styczniu omawiano „Uwikłanie” Zygmunta Miłoszewskiego.  Kolejną pozycją będzie książka Hanny Krall – „Król kier znów na wylocie”. r.   Spotkanie, na które serdecznie zapraszamy – odbędzie się 18 lutego 2011 r. o godz. 16:00.

W czasie spotkań Klubu Robótek Ręcznych Panie prezentują swoje prace oraz wymieniają doświadczenia, związane zszydełkowaniemrobotami na drutachhaftowaniem oraz wykonywaniem kartek w technice „pergamono”. Już wkrótce zamierzamy zaprezentować w wirtualnej galerii wystawę prac. Zapraszamy do udziału w kolejnym spotkaniu – 18  lutego 2011 r. o godz. 1700!