Zajęcia gordonowskie na zakończenie projektu

Za nami ostatnie zajęcia odbywające się w ramach projektu „My- to mamy z biblioteki”. Wtorkowe zajęcia muzyczne – metodą Gordona – poprowadziła Ewa Judasz-Jakubiak.

Metoda Gordona polega na kształtowaniu wrodzonych predyspozycji muzycznych u malucha. Celem zajęć gordonowskich jest więc stwarzanie dziecku warunków, które będą umożliwiały mu dalszy rozwój muzyczny. Nasze maluszki chętnie uczestniczyły w zajęciach, muzykowały i dobrze się bawiły.

Na zakończenie projektu wręczono pamiątkowe upominki dla wszystkich uczestników. Mamy otrzymały koszulki z projektowym mottem, a wszystkie dzieciaczki pluszowe misie.

Bardzo dziękujemy wszystkim mamom i ich pociechom za udział projekcie, zaangażowanie i frekwencję na zajęciach. To na pewno nie ostatnie nasze spotkanie!

Projekt „My- to mamy z biblioteki” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Partnerstwo dla książki”.