Spotkanie z psycholożką w ramach projektu

Grudniowe spotkanie zorganizowane w ramach projektu „My- to mamy z biblioteki” odbyło się w poniedziałek 4.12. Ekspertką spotkania była Magdalena Pikul – psycholożka i psychoterapeutka, która przybliżyła rodzicom temat emocji. Było to ważne spotkanie, zarówno z punktu widzenia pociech, jak i właśnie ich rodziców. Psycholożka podpowiedziała rodzicom, jak w trudnych sytuacjach regulować swoje emocje, ale też, jak uczyć dzieci radzić sobie ze swoimi. Trudna to sztuka i nie ma na nią jednej recepty, jednak warto w tej kwestii wspierać swoje dzieci. Rodzice, którzy uczestniczyli w spotkaniu, ocenili je jako bardzo wartościowe.

Projekt „My- to mamy z biblioteki” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Partnerstwo dla książki”.

W dziale dziecięcym, na dywanie i krzesełkach siedzą rodzice z dziećmi. Kobieta siedzi na krześle. Gestykuluje. Na dywanie siedzi kobieta. Pokazuje dzieciom książkę. Za nią siedzą dwie kobiety. W dziale dziecięcym, na dywanie i krzesełkach siedzą rodzice z dziećmi. Przed nimi siedzi pani psycholog.