Spotkanie z Panią Stomatolog

Wtorkowe popołudnie upłynęło w bibliotece na kolejnym spotkaniu w ramach projektu „My- to mamy z biblioteki”. Ekspertką dnia była stomatolog Halina Głowacka, która w bardzo przystępny sposób przeprowadziła z mamami rozmowę na temat higieny jamy ustnej i tego, jak ważna dla naszych zębów jest prawidłowa suplementacja witaminy D3. Zwróciła też uwagę na zdrowy sposób odżywiania dzieci, ograniczenie cukru i nawadnianie organizmu już od wczesnego dzieciństwa.

Projekt dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Partnerstwo dla książki”.

Kobiety siedzą na krzesłach i rozmawiaj. Kobiety siedzą na krzesłach i rozmawiają, na podłodze bawią się dzieci z panią bibliotekarką, czytają książeczki Dziewczynka siedzi w basenie z piłeczkami Chłopiec bawi się na podłodze, pokazuje maskotce książeczkę Dziewczynka stoi w basenie z piłeczkami Chłopiec siedzi na podłodze i trzyma zabawkę w buzi Chłopiec stoi w basenie z piłeczkami Kobiety siedzą na krzesłach i rozmawiają. Obok bawią się dzieci