Spotkanie z dietetyczką w ramach projektu „My- to mamy z biblioteki”

Kolejne projektowe spotkanie z ekspertem odbyło się w deszczowe, wtorkowe popołudnie w naszej bibliotece.  Mimo niesprzyjającej pogody, frekwencja dopisała. Rodzice chętnie uczestniczyli w rozmowie z dietetyczką Aleksandrą Padło, na temat żywienia niemowląt i małych dzieci. Ekspertka projektu „My- to mamy z biblioteki” wykonała też chętnym osobom analizę składu ciała i doradziła, jak żyć zdrowiej i aktywniej.
*Projekt „My- to Mamy z biblioteki” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.
Rodzice z dziećmi siedzą na podłodze w auli i słuchają wykładu eksperta, dzieci się bawią Dietetyczka prowadzi wykład dla rodziców na temat żywienia niemowląt i małych dzieci Rodzice z dziećmi siedzą na podłodze w auli i słuchają wykładu eksperta, dzieci się bawią Rodzice z dziećmi siedzą na podłodze w auli i słuchają wykładu eksperta, dzieci się bawią Rodzice z dziećmi siedzą na podłodze w auli i słuchają wykładu eksperta, dzieci się bawią Rodzice z dziećmi siedzą na podłodze w auli i słuchają wykładu eksperta, dzieci się bawią Dietetyczka wykonuje kobiecie analizę składu ciała na specjalnym urządzeniu