Nowości w Bobrownikach Małych

Filia GBP w Bobrownikach Małych poleca z najnowszego zakupu:

Kto, jak nie ja ? - Katarzyna Kołczewska”KTO JAK NIE JA?” – KATARZYNA KOŁACZEWSKA

 Nie lubiła dzieci, nie chciała ich mieć, los zdecydował  za nią. Okazuje się że główna bohaterka powieści Anna jest jedyną osobą, która może przejąć opiekę nad trzy letnią osieroconą Olą. Czy uzależniona od nałogów  kobieta , borykająca się z własnymi  ogromnymi problemami  zdobędzie się na akt poświęcenia dla dobra dziecka a także i dla siebie,  czy też dziewczynka będzie musiała zamieszkać w domu dziecka . Niezwykła szczera aż do bólu  opowieść o trudnej miłości, odpowiedzialności i odnajdowaniu szczęścia w niezwykłych okolicznościach. Takie historie nie potrzebują wielkich słów po prostu trzeba je przeczytać.

Doktor Sen - Stephen King

  „DOKTOR SEN” – STEPHEN KING

 Autor ponad pięćdziesięciu książek , które zyskały status światowych bestsellerów, z pewnością nie będzie inaczej i w tym wypadku. Doktor Sen to pełna rozmachu opowieść, prezentująca krwawą walkę między dobrem a złem , która zachwyci zarówno miłośników Lśnienia jak i tych nowych którzy dopiero zaczną pochłaniać powieści Kinga.  Kontynuacja bestsellerowego Lśnienia !

 Gołębiarki - Alice Hoffman „GOŁĘBIARKI” – ALICE HOFFMAN

 Książka amerykańskiej powieściopisarki , opisuje losy czterech różnych kobiet, bezbronnych a zarazem niezłomnych dzięki mądrości i przyjaźni ,które mają własne sekrety i przeżyły różne dramatyczne historie, łączy je walka o przetrwanie i  opieka nad gołębiami pocztowymi, które stanowią jedyny łącznik oblężonej twierdzy ze światem zewnętrznym.                                                                      

 Torturowana - Jane Elliott„TORTUROWANA” – JANE ELLIOTT

 Autobiografia opisująca tragiczne losy czteroletniej dziewczynki , która dopiero po siedemnastu latach horroru znalazła w sobie siłę by uciec od swojego kata, wyrwać się z przerażającego kręgu psychicznego i fizycznego . Ale dopiero po kolejnych pięciu latach życia w ukryciu zdobyła się na odwagę , by pójść na policję i opowiedzieć swoją historię, ale dla bohaterki koszmar się jeszcze nie skończył…                                                                                                                                                                          

Książka stała się jedną z najgłośniejszych bestsellerów ostatniego dziesięciolecia w kategorii wspomnień krzywdzonych dzieci.

 

Zapraszamy również na stronę: http://www.bobrownikimale.info/