Wyniki Konkursu Pięknego Czytania

24 maja w bibliotece w Wierzchosławicach odbył się Konkurs Pięknego Czytania, który corocznie organizujemy wspólnie z biblioteką Szkoły Podstawowej w Wierzchosławicach. Uczestnicy zaprezentowali wybrane przez siebie fragmenty tekstów pochodzących z książek m.in.: Lewisa Carrolla, C.S. Lewisa, Lucy Maud Montgomery i Małgorzaty Musierowicz. Ocenie podlegały: dykcja, płynność czytania, interpretacja tekstu oraz strój bohatera. Jury – pod przewodnictwem wicedyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tarnowie Tadeusza Trytka  – wybrało zwycięzców tegorocznego konkursu, którymi zostali:

Kamila Morys – I miejsce,

Julia Molczyk – II miejsce,

Urszula Jakubiec – III miejsce.

Ponadto specjalnie wyróżniony został Kacper Hetman. Pozostałe wyróżnienia otrzymali: Olgierd Gębski, Natalia Minorczyk, Ludwika Odbierzychleb i Daria Wilk.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!

Nagrody dla uczestników ufundowała Gminna Komisja ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Wierzchosławicach.