Warsztaty florystyczne w Bibliotece Publicznej w Bobrownikach Małych

Miesiąc marzec to wyjątkowy czas dla miłośników florystyki. W Bibliotece Publicznej w Bobrownikach Małych od 3 -31 marca 2023 odbywały się oryginalne warsztaty florystyczne dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych.

Na pierwszym spotkaniu uczestnicy warsztatów wykonały kompozycje pn. Witaj wiosno. Na kolejnym stworzyły bardzo naturalny  Wiosenny mini ogródek, a młodzież podczas warsztatów wykonała Las w szkle. Na warsztatach dla dorosłych, panie zrobiły własnoręcznie Ozdoby  świąteczne na drzwi, a na koniec miesiąca dzieci przy niewielkiej pomocy opiekunów, wykonały piękne, kolorowe  Palmy wielkanocne. Celem zajęć było przekazanie uczestnikom warsztatów podstawowych wiadomości z zakresu florystyki, pokazanie różnorodności form, kształtów, kolorów i struktur roślin. Wszystkie spotkania prowadziła niezwykle utalentowana pani Agnieszka Starzyk, której serdecznie dziękujemy za inspirujące zajęcia będące jednocześnie doskonałym sposobem na twórcze spędzenie wolnego czasu i przekazanie wartości kulturalnych, a uczestnikom za przybycie i sympatyczna atmosferę.

Dzieci wykonują wiosenne kompozycje na warsztatach florystycznych. Dzieci wykonują wiosenne kompozycje na warsztatach florystycznych. Dzieci wykonują wiosenne kompozycje na warsztatach florystycznych. Dzieci wykonują wiosenne kompozycje na warsztatach florystycznych. Dzieci wykonują wiosenne kompozycje na warsztatach florystycznych. Wiosenna kompozycja. Dzieci wykonują wiosenne kompozycje na warsztatach florystycznych. Dzieci wykonują wiosenne kompozycje na warsztatach florystycznych. Grupa dzieci prezentuje swoje prace wykonane podczas warsztatów - Las w szkle. Wielkanocna kompozycja wykonana przez dorosłych na warsztatach.