Nowa lokalizacja filii biblioteki w Łętowicach

Z radością informujemy o nowej lokalizacji filii bibliotecznej w Łętowicach. Biblioteka mieści się teraz w nowo wybudowanym obiekcie przy  Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki. Uroczystego otwarcie tej części szkoły dokonali w dniu wczorajszym (26.02.2024 r.) Wójt Gminy Wierzchosławice Andrzej Mróz oraz dyrektor szkoły Grzegorz Barnaś. Nie zabrakło również przedstawicieli społeczności bibliotekarskiej, swoją obecnością zaszczycili nas dyrektor Biblioteki Wojewódzkiej w Krakowie Jerzy Woźniakiewicz oraz kierownik Oddziału Terenowego Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tarnowie Tadeusz Trytek. Uroczystość uświetniła część artystyczna przygotowana przez młodzież szkolną oraz przedszkolaków.

Dzięki rozbudowie szkoły, biblioteka zyskała dużo większą powierzchnię i nowe wyposażenie, które umożliwią odpowiednie wyeksponowanie księgozbioru. Obiekt został również dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, seniorów oraz opiekunów małych dzieci. Zapraszamy do korzystania z naszych usług w Łętowicach w każdy poniedziałek i piątek w godzinach 8:00 – 16:00 oraz w środy 15:00 – 19:00.

Zdjęcia: Robert Bryl