Musso po raz pierwszy w DKK

Znalezione obrazy dla zapytania central park mussoSierpniowa dyskusja Klubu Książki toczyła się wokół powieści Central Park autorstwa Guilaume’a Musso, jednego z najpoczytniejszych współczesnych pisarzy francuskich.

Bohaterowie książki – Alice i Gabriel – budzą się na ławce w Central Parku skuci ze sobą kajdankami. Nigdy wcześniej się nie widzieli i żadne z nich nie pamięta jak się tam znalazło. Jakby tego było mało, poprzedniej nocy Alice była w Paryżu, a Gabriel w Dublinie. Teraz muszą połączyć siły, aby wyjaśnić, co im się przydarzyło, aby wrócić do normalności. Ale to, co odkryją, wywróci ich życia do góry nogami. Trzeba przyznać, że jest to jedna ze słabszych powieści tego autora, momentami przesadnie sentymentalna i naiwna, jednak jego wielbicielom z pewnością się spodoba:)

Na następne spotkanie DKK  zapraszamy 21 września (czwartek) o godz. 16.00. Porozmawiamy o powieści Naznaczeni Jennifer Lynn Barnes.

Przechwytywanie