Mała Książka Wielki Człowiek

Marcowymi zdobywcami Dyplomów Małego Czytelnika zostali Oliwia Padło, Frania Lizak, Zosia Molczyk, Kinga Odbierzychleb, Karolina Odbierzychleb, Karol Odbierzychleb, Marcel Szumlański oraz Szymon Kowalczyk- czytelnicy Filii w Bobrownikach Małych, Karolina Duda – czytelniczka Filii w Łętowicach oraz Lilianna Święch i Iga Nosek – czytelniczki Biblioteki w Wierzchosławicach.

Serdecznie gratulujemy!

#MałaKsiążkaWielkiCzłowiek #DyplomMałegoCzytelnika

 

Dziewczynka stoi wśród regałów z książkami, w dłoniach trzyma Dyplom Małego Czytelnika  Dziewczynka stoi wśród regałów z książkami, w dłoniach trzyma Dyplom Małego Czytelnika  Dziewczynka stoi wśród regałów z książkami z dyplomem Małego Czytelnika w ręce.

Troje dzieci z dyplomami Małego Czytelnika w rękach stoi przed regałami z książkami. Chłopiec z Dyplomem Małego Czytelnika stoi wśród regałów z książkami. Chłopiec stoi przed regałem z książkami z Dyplomem Małego Czytelnika w ręce.

Dziewczynka z Dyplomem Małego Czytelnika stoi wśród regałów z książkami.  Dziewczynka z dyplomem w ręce siedzi na pufce w dziale dziecięcym  Dziewczynka stoi przed namiotem tipi w dziale książek dla dzieci z dyplomem w ręce