Ferie zimowe w filii w Bobrownikach Małych

Ferie w Bibliotece w Bobrownikach Małych miały charakter sportowy i twórczy. Frekwencja dopisała. Największym zainteresowaniem dzieci cieszył się tenis stołowy i gra piłkarzyki. Jednak młodsi uczestnicy chętnie grali w gry planszowe i układali puzzle. Na zakończenie ferii zorganizowano warsztaty florystyczne, które poprowadziła pani Agnieszka Starzyk. Dzieci stworzyły piękne wiosenne kompozycje m.in. z cebul kwiatowych, które już niedługo, gdy zakwitną, będą cieszyć oko.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom feryjnych spotkań za mile spędzony czas. Agnieszce Starzyk za bezinteresowne i twórcze poprowadzenie warsztatów, Stowarzyszeniu CASTOR za sponsorowanie materiałów na warsztaty.

Zapraszamy do oglądnięcia całej galerii zdjęć na stronie internetowej: https://www.bobrownikimale.info/

Dziewczynka układa puzzle przy stoliku w bibliotece Dzieci grają w ping-ponga na stole tenisowym Dwóch chłopców gra w piłkarzyki Dziewczynki rysują przy stoliczku w bibliotece Dwie dziewczynki układają puzzle na dywaniku w bibliotece Dzieci grają w ping-ponga przy stole tenisowym Dziecko umieszcza jajeczka w gniazdku, jako zwieńczenie kompozycji wiosennej Dzieci tną gałązki na gniazdka na warsztatach florystycznychWiosenna kompozycja, która powstała podczas warsztatów florystycznych