Dyskusyjny Klub Książki ponownie zaprasza!

Dyskusyjny Klub Książki zaprasza miłośników literatury pięknej na spotkania w Gminnej Bibliotece Publicznej w Wierzchosławicach. Członkowie Klubu zbierają się w wybrany piątek miesiąca o 16:00 aby rozmawiać o przeczytanej (choć niekoniecznie!), wcześniej ustalonej książce. Klub działa od listopada ubiegłego roku i do tej pory omawialiśmy m.in.:Uwikłanie Zygmunta Miłoszewskiego, Król Kier znów na wylocie Hanny Krall i Reisefieber Mikołaja Łozińskiego.Zapraszamy wszystkich wielbicieli czytania do udziału w dyskusjach, podczas których dzielimy się przede wszystkim wrażeniami po lekturze i emocjami, jakie w nas wywołała.Informacja na temat kolejnego spotkania dostępna w bibliotece – tel. (14) 67-97-215.