Codziennie jedna bajka – czytamy dzieciom!

W tym roku z okazji Tygodnia bibliotek każdego dnia inna osoba reprezentująca gminną instytucję czytała książeczkę dzieciom z Przedszkola w Wierzchosławicach. Bajkę Ewy Stadtmüller „Zaczarowane lusterko” przeczytała bibliotekarka z Gminnej Biblioteki Publicznej. W  kolejne dni bajki czytały osoby reprezentujące m.in. Urząd Gminy Wierzchosławice, Gminne Centrum Kultury oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej. Bajkę najmłodszym czytał również Proboszcz Parafii Wierzchosławice – Ks. Jerzy Czuj.
Bajkę Wiesława Drabika „Kocie łakocie” przeczytała Pani Renata Rzepa z Urzędu Gminy Wierzchosławice
Przedstawicielką Gminnego Centrum Kultury była Pani Marzena Padło czytając „Kicaki trzy małe łobuziaki”
Pani Marcelina Bryl z Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej czytała „Przyjście lata” Jana Brzechwy
Ks. Proboszcz Jerzy Czuj przeczytał „Lokomotywę” Juliana Tuwima