Anna Kościółek na spotkaniu DKK

Znalezione obrazy dla zapytania żony jednego mężaW Dyskusyjnym Klubie Książki nie poprzestajemy jedynie na omawianiu przeczytanej lektury. Na ostatnim spotkaniu mieliśmy przyjemność gościć po raz kolejny tarnowską pisarkę Annę Kościółek, która wydała niedawno nową książkę – Potęga Nemregu.To trzecia część trylogii fantasy Zwoje z Orlej Wyspy, dwie pierwsze: Cień pod lupanem i Tchnienie Ruppali biblioteka ma już w swoich zbiorach. Najnowszy tytuł także wkrótce będzie można wypożyczyć:)

Poza książkami naszego gościa, polecamy także klubową lekturę – Żony jednego męża Anny Fryczkowskiej. To słodko-gorzka opowieść o nietypowej rodzinie, która przez dwadzieścia lat udawała, że jest zwyczajna. Książka świetnie napisana i skomponowana, autorka dotyka wielu trudnych tematów i skłania do refleksji nad nimi. Gorąco polecamy!!!

Spotkanie klubowe połączyliśmy także z promocją książki Wiesława Królikowskiego Tadeusz Nalepa. Breakout absolutnie, którą biblioteka otrzymała w ramach akcji „Paczka literacka”. Nowe, rozszerzone wydanie książki zawiera wspomnienia o zmarłym w 2007 roku liderze zespołu Breakout, kalendarium i wywiady oraz uzupełnioną dyskografię, a także galerię niepublikowanych dotąd zdjęć.

Na następnie spotkanie zapraszamy 16 listopada o godz. 16.00. Omawiać będziemy powieść Jodi Picoult To, co zostało.

Przechwytywanie