W prawniczym świecie

Okładka książki Kasacja Remigiusz MrózW maju Dyskusyjny Klub Książki postawił na Remigiusza Mroza i jego Kasację, pierwszy tom cyklu o Joannie Chyłce.

Manipulacje, intrygi i bezwzględny, ale też fascynujący prawniczy świat…
Syn biznesmena zostaje oskarżony o zabicie dwóch osób. Sprawa wydaje się oczywista. Potencjalny winowajca spędza bowiem 10 dni zamknięty w swoim mieszkaniu z ciałami ofiar.
Sprawę prowadzi Joanna Chyłka, pracująca dla bezwzględnej, warszawskiej korporacji. Nieprzebierająca w środkach prawniczka, która zrobi wszystko, by odnieść zwycięstwo w batalii sądowej. Pomaga jej młody, zafascynowany przełożoną, aplikant Kordian Oryński. Czy jednak wspólnie zdołają doprowadzić sprawę do szczęśliwego finału?
Tymczasem ich klient zdaje się prowadzić własną grę, której reguły zna tylko on sam. Nie przyznaje się do winy, ale też nie zaprzecza, że jest mordercą.
Styl Remigiusza Mroza nie każdemu przypadnie do gustu, ale na przekonanych czeka 15 odsłon perypetii duetu oryginalnych prawników 🙂 My poprzestaniemy na pierwszym tomie 🙂

Dyskusyjny Klub Książki Wierzchosławice

Na następne spotkanie DKK zapraszamy 17 czerwca o godz. 17.00. Czytamy Niewierność Agnieszki Jeż i Pauliny Płatkowskiej.

Opis książki za: www.lubimyczytac.pl