Biblioteka pełna dobrej energii

Gminna Biblioteka Publiczna w Wierzchosławicach zaprasza do udziału w wydarzeniach projektu „Biblioteki pełne dobrej energii” prowadzonego przez Fundację PVE Dobra Energia. Celem projektu jest wzmacnianie społeczności lokalnych oraz podnoszenie wśród dzieci i młodzieży poziomu wiedzy dotyczącej troski o środowisko naturalne, ekologię, odnawialne źródła energii (OZE), zmiany klimatyczne, a także rozwijanie ich zainteresowania naukami przyrodniczymi. W ramach projektu zostaną przeprowadzone spacery przyrodnicze oraz warsztaty przygotowane w oparciu o przekazane do biblioteki książki. Ambasadorem projektu jest Adam Zbyryt – biolog, ornitolog, popularyzator nauki.

Już w najbliższy czwartek, 6. czerwca o godzinie 9:00, zapraszamy dzieci na na wycieczkę przyrodniczą ścieżką edukacyjną „Lasy Wierzchosławickie”.

Gminna Biblioteka Publiczna w Wierzchosławicach zaprasza dzieci w wieku 7-12 lat na wycieczkę przyrodniczą ścieżką edukacyjną “Lasy Wierzchosławickie”. Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu “Biblioteki pełne dobrej energii” prowadzonego przez Fundację PVE Dobra Energia Ścieżka przyrodniczo-leśna “Lasy Wierzchosławickie” 6. Czerwca 9.00-11.00   Biblioteki pełne dobrej energii Działanie realizowane w ramach projektu "Biblioteki pełne dobrej energii" prowadzonego przez Fundację PVE Dobra Energia.