Muzyczne Powitanie Lata w bibliotece

We wtorkowe popołudnie nasza biblioteka wypełniła się muzyką, radością i letnią atmosferą. Wspólnie z Państwową Szkołą Muzyczną w Domosławicach mieliśmy przyjemność zorganizować koncert „Powitanie Lata”, podczas którego wystąpiły dzieci i młodzież z filii w Radłowie i Wojniczu. Koncert był pięknym podsumowaniem całorocznej pracy młodych muzyków. Publiczność miała okazję wysłuchać różnorodnego repertuaru oraz przekonać się, jak… Kontynuuj czytanie

Koncert kolęd w bibliotece

Jeszcze kilka godzin temu w grudniowy, przedświąteczny wieczór nasza biblioteka rozbrzmiewała dźwiękami kolęd zagranych i zaśpiewanych przez młodych artystów – uczniów Szkoła Muzyczna I stopnia w Domosławicach. Koncert ten był swoistym podziękowaniem dla rodziców, babć i dziadków, którzy zachęcają młode pokolenia do kultywowania tradycji śpiewania kolęd. Był również muzycznym przywitaniem się szkoły z lokalną społecznością,… Kontynuuj czytanie