19 czerwca w Gminnej Bibliotece Publicznej im. Władysława Stanisława Reymonta w Wierzchosławicach odbyło się wyjątkowe spotkanie autorskie z Natalią Szyszkowską, autorką poruszającej powieści „Dwunaste piętro”. Wydarzenie zgromadziło miłośników literatury, sztuki i inspirujących rozmów, tworząc niezwykle ciepłą i pełną refleksji atmosferę. Autorka z wielką otwartością opowiadała o kulisach powstawania książki, swoich doświadczeniach oraz emocjach, które towarzyszyły… Kontynuuj czytanie