XV Małopolskie Dni Książki „Książka i Róża”

indeksCzytelnicy, którzy w dniach 22-23 kwietnia wypożyczą książkę w Gminnej Bibliotece Publicznej w Wierzchosławicach otrzymają szydełkową różę, która ma symbolizować hasło akcji „Książka i Róża”. Zakładki przygotowane zostały przez panie z Klubu Robótek Ręcznych.

W czasie akcji „Drugie Życie Książki” będzie można wymienić się egzemplarzami z domowych biblioteczek lub zakupić nową książkę na kiermaszu.

Pierwszych 10 czytelników, którzy odwiedzą Bibliotekę w Bobrownikach Małych w dniu 22 kwietnia, otrzyma zakładkę do książki w formie szydełkowej róży, wykonaną przez panie z Klubu Robótek Ręcznych z Wierzchosławic.

Wieczorem, od godz. 18.00, czytelnicy i goście biblioteki w czasie literackiego spotkania z różą w tle przy kawie i ciastkach będą rozmawiać o książkach. Ciastka w formie róż upieką panie ze Stowarzyszenia Rozwoju Bobrownik Małych CASTOR.  Dla uczestników spotkania wykonają także bibułkowe róże.

Serdecznie zapraszamy!